Poland is Ready!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

5 posters

Go down

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM Empty Re: THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

Pisanie  Agnesu Nie Sie 31, 2008 9:25 pm

No posłuchałam płytki Wink dzięki dziewczyny!

Inaczej brzmią niż wcześniej, sądzę, że w Stanach płyta będzie sukcesem, w Europie - zobaczymy. Trzeba powiedzieć, ze chłopaki sie postarali, albo mają raczej dobrego marketingowca, bo śpiewają nowoczesnie. Jak dla mnie troche to za bardzo skomputeryzowane... I dlatego najbardziej podoba mi się "Stare at you", bo ta piosenka jest w ich starym stylu Wink
Agnesu
Agnesu
Member of the Bostonian Mafia
Member of the Bostonian Mafia

Liczba postów : 310
Age : 48
Skąd : Zambrów
Registration date : 24/06/2008

Powrót do góry Go down

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM Empty Re: THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

Pisanie  MARTA Nie Sie 31, 2008 10:02 pm

DLA MNIE TA PŁYTA TO REWELACJA JAK NA MOŻLIWOŚCI NEW KIDS ON THE BLOCK. SPODZIEWAŁAM SIĘ MOŻE CZEGOŚ NIECO INNEGO ALE TO CO USŁYSZAŁAM JEST SATYCFAKCJONUJĄCE. MYŚLE ZE LUDZIE TO KUPIĄ POZA TYM WIDAĆ ZE PANOWIE MAJĄ JAKIS POMYSŁ NA SIEBIE
MARTA
MARTA
Moderator
Moderator

Liczba postów : 3687
Age : 48
Skąd : WARSZAWA
Registration date : 22/06/2008

http://nkotbmagicroom.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM Empty Re: THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

Pisanie  Maddie Pon Wrz 01, 2008 7:51 pm

świetna rzecz! jestem miło zakoczona Smile
możecie posłuchac na stronei kiss108 fm Exclamation
Maddie
Maddie
Member of the Bostonian Mafia
Member of the Bostonian Mafia

Liczba postów : 49
Age : 40
Registration date : 23/06/2008

Powrót do góry Go down

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM Empty Re: THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

Pisanie  aaricia1984 Czw Lis 13, 2008 5:13 pm

mam plytke i juz mam swoje ulubione Very Happy za pierwszym razem jak uslyszalam summertime nie bylam zadowolona a w tej chwili... po prostu slow mi brak:)
aaricia1984
aaricia1984
Nowicjusz
Nowicjusz

Liczba postów : 9
Age : 39
Skąd : UK
Registration date : 09/11/2008

Powrót do góry Go down

THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM Empty Re: THE BLOCK - DO POSŁUCHANIA W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI!!!! CAŁY ALBUM

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach